dolak

Ing. Vlastimil Dolák
Konateľ spoločnosti

Spoločnosť BASCO SK s. r. o. ako dlhodobý líder na slovenskom trhu v oblasti nemocničných lôžok a nábytku tento rok oslavuje 20 rokov od svojho vzniku. Po 19. rokoch predaja značky LINET sme radi, že vám môžeme predstaviť nového výrobcu DOLSAN, ktorého pomer kvality a ceny sa javí ako veľmi žiadaná voľba medzi zákazníkmi na trhu v SR a ČR. Sme zhruba o 30 % lacnejší ako konkurencia, pričom turecký výrobca DOLSAN vlastní moderné stroje, ako laserovú technológiu opracovania materiálov, najnovšie technológie pre vyfukované plasty, najmodernejšie linky na elektrostatické nástreky farieb, technológie fosfátovania a pod. Všetky elektrické komponenty v lôžkach DOLSAN sú od nemeckého výrobcu DEWERT. Predaj lôžok prudko vzrastá, len za prvý mesiac to bolo vyše 120 predaných lôžok.

Lôžka DOLSAN majú mnohé výhody. Okrem nádherného dizajnu a kompatibility s ostatnými výrobkami, je v popredí obrovská úspora nákladov, výborná kvalita, 36 mesačná záruka, či fakt, že v porovnateľných cenách je možné u nás zakúpiť o 1-2 triedy vyššie kategórie lôžok. Vyzdvihujeme flexibilnejšiu výrobu pri zmenách rozmerov, širšiu škálu výbavy a tiež krátke dodacie termíny 3-4 týždne. Lôžka sú modulárne riešené, tzn., že je možné vyskladať ich na rôznych platformách pre cenovo výhodnejšie typy. Taktiež je možné ich vybaviť RTG ložnou plochou, integrovanou váhou s trendmi posledných hodnôt, nočným podsvietením s nožnými ovládačmi, piatym kolieskom pre lepšiu obsluhu, centrálne brzdenými podvozkami, funkciou dvojitej autoregresie, komfortnými funkciami autokontúry, uzamykacími funkciami, držiakmi na LCD televízor, upínacími popruhmi,
pamäťovými polohami, vrátane Fowlerovej alebo Vaskulárnej polohy.

Výroba zdravotníckeho nábytku BASCO SK bola nezmenená a vie sa dizajnovo prispôsobiť lôžkam. DOLSAN je dnes významný dodávateľ nielen pre UNICEF, ale aj pre krajiny s luxusne vybavenými nemocnicami. Sortiment je dnes bohatší než v minulosti, pretože okrem lôžok, nočných stolíkov, vyšetrovacích a transportných lehátok, urgentných stretcherov, máme v ponuke zdviháky, kreslá pre kardiakov, vyšetrovacie a odberové kreslá, detské postieľky, vozíky na prádlo, UNI vozíky, zásteny, schodíky, plechové skrine, lekárne, nábytok a mnoho ďalšieho príslušenstva.